Qidi Tech
ASA-Aero
ASA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 240–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–110 °C |
| Rychlost | 30–90 mm/s |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.03 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 8.25/7.86XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 593.99/457.94XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 11.52/5.54XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 14.31/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 2.29/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 55°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.