Qidi Tech
PC/ABS-FR
PC/ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 240–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–110 °C |
| Rychlost | 30–300 mm/s |
| Ofuk | 0–20 % |
| Sušení (teplota / čas) | 75 °C / 4 h |
| Hustota | 1.19 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 52.51/34.26XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2588.73/2302.81XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.55/1.88XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 85.95/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 8.39/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 83/–XY/Z°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 105 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.