Qidi Tech
PET-CF
PET-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 270–300 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 100 °C / 10 h |
| Hustota | 1.34 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 64.1/25.2XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 5629/3442.9XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.2/0.9XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 109.3/43.7XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 25.3/3.3XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 105.2°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 79.5 °C |
| VICAT | 242.5°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.