Qidi Tech
PET-GF
PET-GF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 280–320 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–80 °C |
| Rychlost | 30–120 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 110 °C / 5 h |
| Hustota | 1.38 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 70.86/33.95XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4130.13/3322.37XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.56/1.14XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 114.87/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 6.56/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 99.1°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.