Qidi Tech
PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | 0–10 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.26 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 45.5/37.52XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1756/1735.1XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 12.7/1.5XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 68.3/63.3XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 24.2/10.8XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 69.8/67.6XY/Z°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 81.6 °C |
| VICAT | 78/77.3XY/Z°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.