Qidi Tech
PETG-CF
PETG-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 240–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | 40–150 mm/s |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.29 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 53.5/28XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3550/1500XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 5/4.5XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 89.5/48.5XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 25/8XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 77°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 66 °C |
| VICAT | 83°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.