Qidi Tech
PETG Rapido
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 235–275 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.3 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 43/35XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1850/1700XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 8.5/6.5XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 74.5/58XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 35.5/10XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 70°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 66 °C |
| VICAT | 83°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.