Qidi Tech
PETG-Tough
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 230–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | 30–300 mm/s |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 44.23/42.7XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1821.82/1955.67XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 14.04/4.51XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 71.4/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 16.39/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 65°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 80 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.