Qidi Tech
PLA-CF
PLA-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 210–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 40–60 °C |
| Rychlost | 100–200 mm/s |
| Ofuk | 80–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 5 h |
| Hustota | 1.25 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 54.92/24.09XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4020.55/2953.14XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.9/1.01XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 91.57/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 6.65/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 52.6°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.