Qidi Tech
PLA Matte Basic
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–60 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | 0–10 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.32 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 35.5/32.46XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2256.3/2186.5XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.3/1.5XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 63.7/28.3XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 19.4/2.6XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 55/53.8XY/Z°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 65.4 °C |
| VICAT | 61.1/61.8XY/Z°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.