Qidi Tech
PLA Rapido
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 200–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 35–55 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 50–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.22 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 45/27.5XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2950/2450XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 12.5/4XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 76.5/50XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 21/9XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 59°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 60 °C |
| VICAT | 73°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.