Qidi Tech
PPS-CF
PPS-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 310–350 °C |
|---|---|
| Podložka | 100 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.3 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 60/–XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4750/–XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 6/–XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 105/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 25/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 242.7°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 268°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.