Qidi Tech
UltraPA
PA
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 260–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | 30–120 mm/s |
| Ofuk | 20–60 % |
| Sušení (teplota / čas) | 90 °C / 5 h |
| Hustota | 1.21 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 69.29/50.03XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3329.72/–XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 9.77/–XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 112.64/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 9.74/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 72.5°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.