Raise3D
Industrial PPA-CF
PA-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 280–310 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 6 h |
| Hustota | 1.15 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 122MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 7800MPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.9% |
| Pevnost v ohybu | 190MPa |
| Rázová houževnatost | 7.8kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 188°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.