Raise3D
Premium ABS
ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 245–265 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–105 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.12 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 33MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2174MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.7% |
| Pevnost v ohybu | 59MPa |
| Rázová houževnatost | 12.6kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 100°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 101 °C |
| VICAT | 104°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.