Raise3D
Premium PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 230–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 80 °C |
| Rychlost | 45 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.3 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 31.9MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1472MPa |
| Prodloužení při přetržení | 6.8% |
| Pevnost v ohybu | 53.7MPa |
| Rázová houževnatost | 5.1kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 81 °C |
| VICAT | 84°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.