Raise3D
Premium PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 40–55 °C |
| Rychlost | 50–70 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 46.6MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2636MPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.9% |
| Pevnost v ohybu | 85.1MPa |
| Rázová houževnatost | 2.7kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 61 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.