Recreus
Filaflex Purifier
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 215–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 0 °C |
| Rychlost | 13–45 mm/s |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 1 h |
| Hustota | 1.17 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 43MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 20MPa |
| Prodloužení při přetržení | 617% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 82A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | -42 °C |
| VICAT | 113°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.