Recreus
PET-G HF
PETG
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 230–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 40–70 °C |
| Rychlost | 50–170 mm/s |
| Ofuk | 0–70 % |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 1 h |
| Hustota | 1.29 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3020MPa |
| Prodloužení při přetržení | 31% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 58kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 62°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 80 °C |
| VICAT | 78°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.