Snapmaker
Nylon CoPA
PA
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 250–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–50 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 8 h |
| Hustota | — |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 66.2MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2223MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | 97MPa |
| Rázová houževnatost | 9.6kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 67 °C |
| VICAT | 180°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.