Spectrum Filaments
Lw Asa Ultrafoam
ASA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 220–285 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–20 % |
| Sušení (teplota / čas) | 75 °C / 6 h |
| Hustota | 1.08 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 39MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1600MPa |
| Prodloužení při přetržení | 32% |
| Pevnost v ohybu | 59MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 80°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.