Spectrum Filaments
Pa6 Low Warp Cf15s
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 250–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–100 °C |
| Rychlost | 30–150 mm/s |
| Ofuk | 0–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 12 h |
| Hustota | 1.18 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 6MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 9000MPa |
| Prodloužení při přetržení | 4% |
| Pevnost v ohybu | 180MPa |
| Rázová houževnatost | 4kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.