Spectrum Filaments
Pa6 Low Wrap
PA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 240–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–80 °C |
| Rychlost | 40–200 mm/s |
| Ofuk | 0–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 12 h |
| Hustota | 1.15 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2900MPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.9% |
| Pevnost v ohybu | 112MPa |
| Rázová houževnatost | 6.8kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 60°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.