Spectrum Filaments
Pa6 Neat Natural
PA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 250–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–100 °C |
| Rychlost | 30–150 mm/s |
| Ofuk | 0–10 % |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 12 h |
| Hustota | 1.14 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 80MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3300MPa |
| Prodloužení při přetržení | 4% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 135kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.