Spectrum Filaments
Pc Ptfe
PC
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 270–320 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–130 °C |
| Rychlost | 30–80 mm/s |
| Ofuk | 0–10 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.32 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 55MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2200MPa |
| Prodloužení při přetržení | 8% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 12kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 145°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 94°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.