Spectrum Filaments
Pet G Fx120
PETG
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | 30–100 mm/s |
| Ofuk | 10–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.13 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 22MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 400% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 95A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 170°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.