Spectrum Filaments
Pet G Ht100
PETG
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 250–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | 30–150 mm/s |
| Ofuk | 0–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.18 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 52MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 210% |
| Pevnost v ohybu | 64MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 100°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 70 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.