Spectrum Filaments
Pet G Premium High Speed
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 230–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–80 °C |
| Rychlost | 40–800 mm/s |
| Ofuk | 75–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 4 h |
| Hustota | 1.29 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 35MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2990MPa |
| Prodloužení při přetržení | 10% |
| Pevnost v ohybu | 64MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 79°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.