Spectrum Filaments
Pla Electrically Conductive
PLA
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 40–60 °C |
| Rychlost | 30–120 mm/s |
| Ofuk | 0–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 6 h |
| Hustota | 1.35 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1480MPa |
| Prodloužení při přetržení | 11.8% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 8.7kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.