Spectrum Filaments
S Flex Carbon
TPU-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 210–245 °C |
|---|---|
| Podložka | 0–50 °C |
| Rychlost | 15–70 mm/s |
| Ofuk | 0–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 85 °C / 4 h |
| Hustota | 1.23 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2200MPa |
| Prodloužení při přetržení | 90% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 40kJ/m² |
| Tvrdost | 90A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 70°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 91°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.