Spectrum Filaments
The Filament Asa Cf
ASA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 235–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 75–100 °C |
| Rychlost | 40–200 mm/s |
| Ofuk | 0–20 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.12 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 66/59XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 5.7kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 88°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 96°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.