Spectrum Filaments
The Filament Ht Pla
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 195–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 40–50 °C |
| Rychlost | 40–250 mm/s |
| Ofuk | 40–80 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 44MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2620MPa |
| Prodloužení při přetržení | 12% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 2.1kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 108°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 140°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.