Sunlu
Easy ABS
ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 230–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | 30–80 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / — |
| Hustota | 1.06 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 35/–XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 13% |
| Pevnost v ohybu | 57.5MPa |
| Rázová houževnatost | 15/7.5XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 82HD Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 59.6°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 64°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.