Sunlu
PA6-CF
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 270–290 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–70 °C |
| Rychlost | 50–100 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / — |
| Hustota | 1.12 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 112/–XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 12% |
| Pevnost v ohybu | 192MPa |
| Rázová houževnatost | 6.5/3.6XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 80HD Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 203°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 65 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.