Sunlu
PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 200–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–65 °C |
| Rychlost | 50–100 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / — |
| Hustota | 1.23 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 40/–XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 10% |
| Pevnost v ohybu | 65MPa |
| Rázová houževnatost | 5/4.5XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 80HA Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 55°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 63 °C |
| VICAT | 54°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.