Sunlu
PLA+
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 200–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–65 °C |
| Rychlost | 50–100 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / — |
| Hustota | 1.23 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 64/–XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3570MPa |
| Prodloužení při přetržení | 17% |
| Pevnost v ohybu | 86MPa |
| Rázová houževnatost | 3.5/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 85.5HD Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 53°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 61 °C |
| VICAT | 54°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.