Sunlu
TPU 95A
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 200–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–60 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / — |
| Hustota | 1.23 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 34.4/–XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 50.2MPa |
| Prodloužení při přetržení | 1063% |
| Pevnost v ohybu | 4.26MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 95HA Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 52°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.