UltiMaker
CPE
PET
Tiskové parametry
| Tryska | 250–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 38.4MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1863MPa |
| Prodloužení při přetržení | 8.2% |
| Pevnost v ohybu | 72.8MPa |
| Rázová houževnatost | 5.8kJ/m² |
| Tvrdost | 76D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 77.2°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 80 °C |
| VICAT | 83.4°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.