UltiMaker
CPE+
PET
Tiskové parametry
| Tryska | 250–275 °C |
|---|---|
| Podložka | 110 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.18 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 33.3MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1523MPa |
| Prodloužení při přetržení | 130% |
| Pevnost v ohybu | 68.9MPa |
| Rázová houževnatost | 36.7kJ/m² |
| Tvrdost | 77D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 100°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 105.9 °C |
| VICAT | 108.7°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.