UltiMaker
PC
PC
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 255–265 °C |
|---|---|
| Podložka | 80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.19 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 43.2MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2394MPa |
| Prodloužení při přetržení | 9.2% |
| Pevnost v ohybu | 89.4MPa |
| Rázová houževnatost | 11.6kJ/m² |
| Tvrdost | 81D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 104.5°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 107.7 °C |
| VICAT | 114.7°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.