UltiMaker
PET CF
PET-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 250–265 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.33 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 49.3MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4342MPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.5% |
| Pevnost v ohybu | 102.8MPa |
| Rázová houževnatost | 8.6kJ/m² |
| Tvrdost | 76D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 76°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 78 °C |
| VICAT | 92°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.