UltiMaker
TPU 95A
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 220–235 °C |
|---|---|
| Podložka | 70 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.22 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 37.9MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 67MPa |
| Prodloužení při přetržení | 700% |
| Pevnost v ohybu | 4.3MPa |
| Rázová houževnatost | 36kJ/m² |
| Tvrdost | 95A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 50.3°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 115.7°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.